Incorrect slider name. Please make sure to use a valid slider slug.

Jesteśmy wyłącznym importerem ekologicznych pokładów syntetycznych PlasDECK na terenie Polski, Niemiec oraz Danii.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w budowie, remontach oraz sprzedaży jachtów. Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów, doboru kolorystyki, montażu gotowych paneli,  montaż przez naszych pracowników w miejscu wskazanym przez Klienta, terminowe dostawy oraz atrakcyjne warunki współpracy.

PlasDECK charakteryzuje się nieosiągalną dla innych producentów jakością materiału, lekkością, nie ogrzewa się i nie starzeje się z upływem czasu. Dzięki zawartym olejkom niemigrującym jest jedynym syntetycznym drewnem tekowym, które z upływem czasu nie wytworzy efektu wysuszenia, zachowując ten sam wygląd na zawsze.
Czy jesteś przyzwyczajony do prawdziwego drewna tekowego? Zapomnij o ciągłych i kosztownych pracach konserwacyjnych i wejdź w przyszłość. PlasDECK można oczyścić ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym krwi ryb, za pomocą prostego zabiegu myjką ciśnieniową.
Dzięki kilkunastu dostępnym kolorom, PlasDECK oferuje nieporównywalne możliwości indywidualizacji. Dopasuj kolor do wnętrza, do tapicerki lub po prostu podążaj za własnymi gustami
PlasDECK to jedyny syntetyczny teak, który nie starzeje się dzięki patentom uzyskanym w wyniku długiej serii testów laboratoryjnych. Żaden inny syntetyczny teak na rynku nie oferuje takich samych wyników pod względem odporności. Patenty te pozwalają uniknąć krystalizacji materiału, co jest dużym problemem dla innych materiałów, które z czasem „wyschną”.
PlasDECK niczego się nie boi. Możesz chodzić po nim w butach. Pył ani inne zabrudzenia nie zostaną wchłonięte przez materiał, który zawsze pozostanie nienaganny. PlasDECK jest najbardziej odpornym syntetycznym drewnem teakowym, jakie dotychczas wyprodukowano.
PlasDECK na zawsze zachowa wygląd nowego teakowego pokładu. PlasDECK ma czystą i elegancką linię, która wiernie odzwierciedla estetyczne cechy prawdziwego drewna teakowego.
PlasDECK nie mógł zadowolić się „tylko najbardziej ekologicznym produktem”, ale zamiast tego chciał wyjść poza, całkowicie wykorzystując pozostałości produkcji do tworzenia nowych produktów. PlasDECK jest jedyną firmą produkującą syntetyczny teak, który jest w stanie obniżyć negatywny wpływ na środowisko niemal do zera.
Dla całej grubości PlasDECK stosowane są najlepsze inhibitory przeciwgrzybicze i najlepsze technologie ochrony przed promieniowaniem UV. PlasDECK nie boi się żadnego środowiska i pogody.Dla całej grubości PlasDECK stosowane są najlepsze inhibitory przeciwgrzybicze i najlepsze technologie ochrony przed promieniowaniem UV. PlasDECK nie boi się żadnego środowiska i pogody.
PlasDECK ECO-Series powstaje przy użyciu odpadów procesu produkcyjnego tradycyjnego PlasDECK. Rezultatem jest produkt 100% jakościowy i ekologiczny, który jednocześnie ma niższą cenę. Na zewnątrz będzie to identyczny z tradycyjnym PlasDECK, ale dolne warstwy będą w całości wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

LINIA GLOW AZURE

PlasDECK jako jedyny producent na świecie oferuje takie rozwiązanie. Najnowocześniejsza technologia fosforescencyjna została włączona do białawych linii uszczelniających w materiale.

Po naładowaniu normalnym światłem dziennym linie świecą w ciemności delikatnym błękitnym światłem przez całą noc, od zmierzchu do świtu. Zapewnia to nowy poziom komfortu i bezpieczeństwo po zmroku. Oraz niepowtarzalny, indywidualny styl Twojej łodzi.

KOLORY

TEAK-BLACK
TEAK-WHITE
TEAK-GLOW AZURE
MONTAUK-BLACK
MONTAUK-WHITE
MONTAUK-GREY
NATURAL-BLACK
NATURAL-WHITE
NATURAL-GLOW AZURE
AGED-BLACK
AGED-WHITE
SILVER-BLACK
SILVER-WHITE
SLATE GREY – BLACK
DOLPHIN GREY – WHITE
MAHOGANY – BLACK
MAHOGANY-WHITE
COOLTEAK – BLACK
COOLTEAK – TEAK
ASH-BLACK
ASH-GREY

GALERIA

FILMY PROMOCYJNE

ZAMÓW CENNIK

Storm Yacht S.A. 

office@storm-yacht.pl
www.storm-yacht.com.pl
www.plasdeck.pl

Tel: +48 663-757-802
Fax: +48 22 678 67 12

Copyright 2018 Storm Yacht